ENKI Sp. z o.o. to prężna innowacyjna firma realizująca projekty inwestycyjne dla przemysłu, a także prace w zakresie montażu przemysłowego. Dla wzmocnienia naszego zespołu do pracy stałej na terenie Krakowa poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Automatyk

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
Nr Ref.: ENKI 2022 INŻA

Inne stanowiska

Opis stanowiska:

  • Programowanie sterowników PLC
  • Programowanie robotów przemysłowych
  • Projektowanie aplikacji wizualizacji (HMI, SCADA)
  • Konfiguracja sieci przemysłowych
  • Konfiguracja systemów napędowych
  • Udział w rozruchach maszyn i linii produkcyjnych zarówno w kraju jak i zagranicą
  • Wykonywanie dokumentacji projektowej i technicznej
  • Rozwiązywanie problemów technicznych u Klientów i wewnątrz firmy
  • Przygotowywanie kalkulacji wraz z ofertowaniem
  • Współpraca z dostawcami oraz Klientami w trakcie realizacji projektów
  • Innowacyjne podejście do nowych rozwiązań

Oferujemy

  • Ciekawą pracę przy realizacji skomplikowanych projektów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Solidne wdrożenie do pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania
  • Miłą atmosferę pracy i możliwość poznania różnych gałęzi przemysłu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka, Elektronika, Energetyka)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość środowisk do programowania sterowników PLC Step7 V5.5, TIA PORTAL
  • Znajomość programów do tworzenia wizualizacji HMI i aplikacji SCADA (WinCC, Intouch)
  • Znajomość sieci przemysłowych (Profibus, Profinet, Ethernet)
  • Umiejętność konfigurowania systemów napędowych (Danfoss, Sew, Lenze)
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość zasad projektowania systemów bezpieczeństwa maszyn
  • Wiedza z zakresu aktualnych norm i dyrektyw na terenie UE
  • Doświadczenie w pracy przy montażu i uruchamianiu linii
  • Odpowiedzialność za terminowe i poprawne wykonywanie powierzonych zadań
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych
  • Elastyczność oraz orientacja na Klienta
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres: rekrutacja@enkipolska.com z oznaczeniem nr. referencyjnego.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Formularza aplikacyjny na stanowisko: Inżynier Automatyk