ENKI Sp. z o.o. to prężna innowacyjna firma realizująca projekty inwestycyjne dla przemysłu, a także prace w zakresie montażu przemysłowego. Dla wzmocnienia naszego zespołu do pracy stałej na terenie Krakowa poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Elektryk

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
Nr Ref.: ENKI 2022 INŻE

Inne stanowiska

Opis stanowiska:

    • Projektowanie instalacji elektrycznych
    • Projektowanie instalacji pneumatycznych
    • Projektowanie układów bezpieczeństwa maszyn
    • Wykonywanie dokumentacji projektowej i technicznej z zakresu instalacji elektrycznych, pneumatycznych i układów bezpieczeństwa maszyn
    • Rozwiązywanie problemów technicznych u Klientów i wewnątrz firmy
    • Przygotowywanie kalkulacji wraz z ofertowaniem
    • Współpraca z dostawcami oraz Klientami w trakcie realizacji projektów
    • Ciągły rozwój i ulepszanie metod z zakresu utrzymania ruchu
    • Innowacyjne podejście do nowych rozwiązań

Wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka, Elektronika, Energetyka)
    • Dobra znajomość programów do projektowania instalacji elektrycznej EPLAN, AUTOCAD lub ELCAD
    • Znajomość zagadnień z dziedziny pneumatyki
    • Wiedza z zakresu elektryki (wzory, dobór kabli, dobór zabezpieczeń, wykonywanie obliczeń elektrycznych itp.)
    • Wiedza branżowa z zakresu aparatów, instalacji i rozdzielnic elektrycznych oferowanych przez wiodące firmy
    • Znajomość zasad projektowania systemów bezpieczeństwa maszyn
    • Wiedza z zakresu aktualnych norm i dyrektyw na terenie UE
    • Doświadczenie w pracy przy montażu i uruchamianiu linii
    • Odpowiedzialność za terminowe i poprawne wykonywanie powierzonych zadań
    • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych
    • Uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane uprawnienia pomiarowe)
    • Elastyczność oraz orientacja na Klienta
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub francuskiego w mowie i piśmie
    • Dyspozycyjność i gotowość do krótkich wyjazdów służbowych – Polska, Europa

Oferujemy

  • Ciekawą pracę przy realizacji skomplikowanych projektów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Solidne wdrożenie do pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania
  • Miłą atmosferę pracy i możliwość poznania różnych gałęzi przemysłu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres: rekrutacja@enkipolska.com z oznaczeniem nr. referencyjnego.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Formularza aplikacyjny na stanowisko: Inżynier Elektryk