Dział Automatyki Przemysłowej

W odpowiedzi na stale rosnące zainteresowanie Klientów stosowaniem rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej w ramach firmy ENKI utworzony został Dział Automatyki Przemysłowej. Od momentu powstania w 2010 roku dział stale rozwija się, a wraz z upływem czasu jego misją stało się rozpowszechnianie i wdrażanie rozwiązań automatyki najwyższej jakości.

Dział ten tworzą osoby o bogatym doświadczeniu w różnorodnych gałęziach przemysłu, interesujące się nowościami pojawiającymi się na rynku i nastawione na dostarczanie rozwiązań zapewniających pełną satysfakcję klienta. Głębokie zaangażowanie i doświadczenie naszej załogi pozwala dostarczać kompleksowe rozwiązania podnoszące jakość i wydajność produkcji.

W Dziale Automatyki pracują inżynierowie specjalizujący się w zagadnieniach automatyki, robotyki i elektryki. Dążąc do zapewnienia najwyższej jakości usług dbamy o ciągły rozwój tego działu poprzez różnorodne szkolenia, dostarczanie pracownikom materiałów o nowościach na rynku automatyki oraz stale rekrutując do naszego zespołu nowe osoby o odpowiednich kwalifikacjach. Cechują nas wysoka jakość i bezpieczeństwo dostarczanych rozwiązań. Swoich klientów wspieramy fachową wiedzą, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie w pełni dostosowując nasze rozwiązania.

W naszym zespole pracują osoby specjalizujące się w różnych zagadnieniach ogólnie pojętej Automatyzacji Procesów. Gwarantujemy, że osoby odpowiedzialne za realizację danego projektu są starannie dobierane, tak aby ich wiedza i umiejętności były w pełni wykorzystywane w celu osiągnięcia najlepszych efektów.
Tworzymy i wdrażamy profesjonalne rozwiązania dzięki wykorzystaniu urządzeń i oprogramowania renomowanych producentów automatyki.

Wykorzystujemy między innymi:

1
Pakiet Wonderware

2
Siemens SIMATIC S7, Step 7 oraz TIA Portal

3
Siemens SIMATIC WinCC flexible

4
Allen-Bradley RSLogix

5
Allen-Bradley FactoryTalk View Studio

6
EPLAN Electric P8

7
AUCOPLAN ELCAD

W naszych projektach wykorzystujemy sprawdzone marki i pewnych dostawców. Dostosowujemy się do wymogów Klienta (jeśli posiada on listę preferowanych producentów części) lub sami proponujemy najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z wiodącymi firmami światowego rynku automatyki, takimi jak na przykład:

  • Siemens
  • Sick
  • Pilz
  • Astor
  • Schmersal
  • SEW Eurodrive
  • Turck
  • ABB
dział automatyki