Dział Automatyki Przemysłowej

W odpowiedzi na stale rosnące zainteresowanie Klientów stosowaniem rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej w ramach firmy ENKI utworzony został Dział Automatyki Przemysłowej. Od momentu powstania w 2010 roku dział stale rozwija się, a wraz z upływem czasu jego misją stało się rozpowszechnianie i wdrażanie rozwiązań automatyki najwyższej jakości.

Dział ten tworzą osoby o bogatym doświadczeniu w różnorodnych gałęziach przemysłu, interesujące się nowościami pojawiającymi się na rynku i nastawione na dostarczanie rozwiązań zapewniających pełną satysfakcję klienta. Głębokie zaangażowanie i doświadczenie naszej załogi pozwala dostarczać kompleksowe rozwiązania podnoszące jakość i wydajność produkcji.

Aktualnie w dziale pracuje 8 inżynierów specjalizujących się w zagadnieniach automatyki, robotyki i elektryki. Dążąc do zapewnienia najwyższej jakości usług dbamy o ciągły rozwój tego działu poprzez różnorodne szkolenia, dostarczanie pracownikom materiałów o nowościach na rynku automatyki oraz stale rekrutując do naszego zespołu nowe osoby o odpowiednich kwalifikacjach. Cechują nas wysoka jakość i bezpieczeństwo dostarczanych rozwiązań. Swoich klientów wspieramy fachową wiedzą, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie w pełni dostosowując nasze rozwiązania.

W naszym zespole pracują osoby specjalizujące się w różnych zagadnieniach ogólnie pojętej Automatyzacji Procesów. Gwarantujemy, że osoby odpowiedzialne za realizację danego projektu są starannie dobierane, tak aby ich wiedza i umiejętności były w pełni wykorzystywane w celu osiągnięcia najlepszych efektów.

Nasza działalność jest w pełni profesjonalna dzięki dostępowi do oprogramowania popularnego na światowym rynku automatyki. Wykorzystujemy między innymi:

1
Pakiet Wonderware

2
Siemens SIMATIC S7, Step 7 oraz (TIA Portal)

3
Siemens SIMATIC WinCC flexible

4
RSLogix

5
FactoryTalk View Studio

6
EPLAN Electric P8

7
AUCOPLAN ELCAD

W naszych projektach wykorzystujemy sprawdzone marki i pewnych dostawców. Dostosowujemy się do wymogów Klienta (jeśli posiada on listę preferowanych producentów części) lub sami proponujemy najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z wiodącymi firmami światowego rynku automatyki, takimi jak na przykład:
– Siemens
– Sick
– Pilz
– Astor
– SEW Eurodrive
– Festo
– Danfoss
– ABB


Jeśli poszukujesz rozwiązań z zakresu automatyki, a nie zostały one tutaj wymienione – skontaktuj się z nami.
Służymy radą i pomocą.