ENKI Sp. z o.o. to prężna innowacyjna firma realizująca projekty inwestycyjne dla przemysłu, a także prace w zakresie montażu przemysłowego. Dla wzmocnienia naszego zespołu do pracy stałej na terenie Krakowa poszukujemy osoby na stanowisko:

Blacharz Izoler

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
Nr Ref.: ENKI 2022 BLIZ

Inne stanowiska

Opis stanowiska

  • wykonywanie izolacji ciepłochronnych i zimnochronnych – doświadczenie min 3 lata
  • wykonywanie rozkrojów i zarabianie blach cienkościennych
  • doświadczenie i profesjonalizm
  • wykonywanie kształtek, dekli i innych elementów dla instalacji izolacyjnych

Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Wysoki stopień gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie swojej specjalności, doświadczenie przy wykonywaniu montażu linii technologicznych będzie dodatkowym atutem
  • Akceptacja długotrwałego przebywania za granicą.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę przy realizacji skomplikowanych projektów w kraju i na świecie
  • Solidne wdrożenie do pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania
  • Miłą atmosferę pracy i możliwość poznania różnych gałęzi przemysłu

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz ew. angielskim/niemieckim na adres: rekrutacja@enkipolska.com z oznaczeniem nr. referencyjnego.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.