ENKI Sp. z o.o. to prężna innowacyjna firma realizująca projekty inwestycyjne dla przemysłu, a także prace w zakresie montażu przemysłowego. Dla wzmocnienia naszego zespołu do pracy stałej na terenie Krakowa poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter / Elektryk

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
Nr Ref.: Nr Ref.: ENKI 2022 ELEL

Inne stanowiska

Opis stanowiska

  • Montaż elektryczny urządzeń i linii produkcyjnych w kraju i za granicą
  • Wykonywanie tras kablowych oraz okablowania
  • Montaż systemów sterowania na maszynach i urządzeniach
  • Prefabrykacja szaf zasilających i sterowniczych
  • Modernizacja/optymalizacja istniejących instalacji

Wymagania

  • Chęć do pracy oraz zaangażowanie – niezbędne
  • Akceptacja długotrwałego przebywania za granicą
  • Umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi
  • Sprawne posługiwanie się elektronarzędziami i dobre zdolności manualne
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie swojej specjalności

Mile widziane

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (elektryczne, elektroniczne lub pokrewne)
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
  • Aktualne uprawnienia SEP
  • Doświadczenie przy wykonywaniu montażów linii technologicznych
  • Znajomość języków: angielskiego, francuskiego, niemieckiego bądź innych

Oferujemy

  • Ciekawą pracę przy realizacji skomplikowanych projektów w kraju i na świecie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres: rekrutacja@enkipolska.com z oznaczeniem nr. referencyjnego.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Formularza aplikacyjny na stanowisko: Monter / Elektryk