ENKI Sp. z o.o. to prężna innowacyjna firma realizująca projekty inwestycyjne dla przemysłu, a także prace w zakresie montażu przemysłowego. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projektant – Konstruktor / Inżynier Projektu

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
Nr Ref.: ENKI 2022 PRJ

Inne stanowiska

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • udział w tworzeniu koncepcji mechanicznej rozwiązania,
  • projektowanie i opracowywanie dokumentacji technologicznej ze szczególnym uwzględnieniem branży spożywczej i tytoniowej,
  • projektowanie i wdrażanie do produkcji nowych rozwiązań technologiczno-konstrukcyjnych,
  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych oraz modernizacja istniejących projektów,
  • rozwiązywanie problemów bieżących związanych z konstrukcją prowadzonych urządzeń i prowadzonych inwestycji,
  • nadzór nad wdrażaniem nowych maszyn i urządzeń oraz procesów technologicznych u klienta,
  • opracowywanie ofert i wycen oraz harmonogramów prac,
  • opracowywanie dokumentacji montażowych i instrukcji bezpiecznego wykonania prac,
  • raportowanie przebiegu i wyników pracy,
  • bliską współpracę z Działem Produkcji i innymi zespołami.

Wymagania

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynierskie o profilu mechanika, mechatronika lub pokrewnym,
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją,
  • znajomość reguł projektowania i doświadczenie w tym zakresie,
  • wiedza z zakresu aktualnych norm i dyrektyw na terenie UE,
  • kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji,
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania CAD: Autodesk (Inventor, AutoCAD),
  • dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego lub/i francuskiego
  • efektywna organizacja pracy, wysoka kultura osobista,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • odpowiedzialność za terminowe i poprawne wykonywanie powierzonych zadań,
  • gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych
  • dzielenie się wiedzą na stanowisku pracy,
  • komunikatywność,
  • elastyczność oraz orientacja na klienta,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w nadzorowaniu prac przy instalacji i uruchamianiu linii produkcyjnych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym, młodym zespole, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • duże możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyszłościowej branży,
  • pracę w firmie o globalnym zakresie działalności,
  • atrakcyjne warunki finansowe i system motywacyjny,
  • możliwość zatrudnienia osób posiadających własną działalności gospodarczej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres: rekrutacja@enkipolska.com z oznaczeniem nr. referencyjnego.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Formularza aplikacyjny na stanowisko: Projektant – Konstruktor / Inżynier Projektu