Projektant – Konstruktor / Inżynier Projektu

ENKI Sp. z o.o. to prężna innowacyjna firma realizująca projekty inwestycyjne dla przemysłu, a także prace w zakresie montażu przemysłowego. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
Nr Ref.: ENKI 2016 PRJ

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • projektowanie i opracowywanie dokumentacji technologicznej ze szczególnym uwzględnieniem branży spożywczej i tytoniowej,
  • projektowanie i wdrażanie do produkcji nowych rozwiązań technologiczno- konstrukcyjnych,
  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych oraz modernizacja istniejących projektów,
  • rozwiązywanie problemów bieżących związanych z konstrukcją prowadzonych urządzeń i prowadzonych inwestycji,
  • nadzór nad wdrażaniem nowych maszyn i urządzeń oraz procesów technologicznych u klienta,
  • opracowywanie ofert i wycen oraz harmonogramów prac.

Wymagania

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynierskie o profilu mechanika, mechatronika lub pokrewnym,
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją,
  • znajomość reguł projektowania i doświadczenie w tym zakresie,
  • wiedza z zakresu aktualnych norm i dyrektyw na terenie UE,
  • kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji,
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania CAD: Autodesk (AutoCAD, Inventor),
  • dobra znajomość języka francuskiego lub/i angielskiego lub/i niemieckiego,
  • dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista,
  • odpowiedzialność za terminowe i poprawne wykonywanie powierzonych zadań,
  • elastyczność oraz orientacja na klienta,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w nadzorowaniu prac przy instalacji i uruchamianiu linii produkcyjnych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, młodym zespole, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Duże możliwość rozwoju zawodowego,
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyszłościowej branży,
  • Pracę w firmie o globalnym zakresie działalności,
  • Atrakcyjne warunki finansowe i system motywacyjny.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Formularza aplikacyjny na stanowisko: Projektant – Konstruktor / Inżynier Projektu